Můj život - Čtvrtý rok

Strana:  |  1 2  | 


Na aktuální zápis

Změna velikosti písma: A A A

Březen:

23. března 2011

Tak po půl roce jsem se dočkal. Máme nové autíčko a zas jezdíme trénovat na Kamila do Milevska.
 

25. března 2011

Letos teprve naše druhá stopa, ale šlo mi to dobře. Sice panička nadávala, že má spálené ruce od vodítka, jak jsem vyrazil od předmětu, ale to ještě docvičíme.
Po stopě jsme ještě chvilku dováděli na louce a je skvělý, že mám tak super paničku.

29. března 2011

Tak jsme zas vyrazili na trénink do Milevska. Samozřejmě mě to šlo naprosto perfektně, akorát panička mi kazí revíry. Ona vždycky ukáže, tak blbě, že nevím, kam mám běžet a tak běžím tam, kde je figurant. Já vím, že je to špatně a ona navíc začne šíleně ječet a nadávat, ale stejně jí mám moc rád.
 
Duben:

9. dubna 2011

Dnes jsem měl po delší době cizí stopu. Moc mi to nešlo, motal jsem se na lomech, ale nevzdal jsem to a stopu jsem zvládl.
Další trénink v Milevsku. Trénujeme teď na zkoušku, která mě čeká příští měsíc, tak snad to panička zvládne.
 
Květen:

20. května 2011

Za dva dny budu tady v Čekanicích dělat další zkoušku a tak jsem si přijel zacvičit poslušnost. Panička mě moc chválila, říkala, že mi to šlo bezvadně, a že když mi to půjde takhle hezky i na zkouškách, tak určitě dostanu nějakou dobrůtku.

22. května 2011

Tak už je to tady, další zkouška. Nejdřív byl nástup a hned potom se šlo na stopy. Stopička mi šla parádně. Vždyť jsem také dostal 100 bodů. S poslušností to bylo jako vždy horší. Při povelu štěkej jsem si zahrál na němého psa a aport byl taky dost mizerný. Co vám budu povídat.
No nakonec jsem dostal alespoň 80 bodů. Naštěstí pro mě byla panička ještě v rauši z té stopy a tak mi i za poslušnost dala párek. Obrana mě baví, a proto nebyl problém si vybojovat pěkných 93 bodů a samozřejmě i třetí párek.
 
Červen:

11. června 2011

Další akce, které jsem se zúčastnil, byl závod ve Strakonicích. Panička byla celkem spokojená, i když s tím štěkáním to byla zase bída. Horší bylo, že jsem se při přeskoku metrovky dost praštil do zadní tlapky. Zatnul jsem ale zuby a pokračoval dál přes áčko a kladinu. Pak jsem si konečně odpočinul na odložení. Nakonec jsem získal 88 bodů a to znamenalo 6. místo.

15. června 2011

Další trénink v Milevsku. Zdá se mi, že teď nějak moc často trénujeme. Paničce už to sluníčko asi leze na mozek. Stále chodíme na stopy, procházky, kousání, agility, atd. Říkala, že má dovolenou, ale to přece ještě neznamená, že si na mě bude víc dovolovat, no ne.
 

20 - 25. června 2011 - LVT Nadějkov

To už je pěkně dlouho co jsem byl naposledy na výcvikáči. Sice už nejsem malý štěňátko, ale stejně jsem si to báječně užil. Každé ráno jsme chodili na stopy, ten terén sice nebyl zrovna nejlepší, ale měl sem tam hodně pamlsků, tak jsem se na stopičku vždycky těšil.
Poslušnost mi nikdy nedělala moc velký problém zvlášť, když má u sebe panička míček.
Ona si navíc myslí, že se naučila pár triků jak na mě, ale to si opravdu jen myslí.
Zkrátka a dobře dělá to, co chci já.
Ze všeho nejlepší byli stejně obrany, které jsem si báječně užil. Střídal jsem dva figuranty a dával jsem jim pěkně zabrat.
 
Červenec:

16. července 2011 - Závod ZVV1 Kardašova Řečice

Při losování nám panička vylosovala číslo 1. Tak jsem na stopu nastupoval jako první, vůbec mi to nevadilo, ale byl jsem dost nervní a na prvním úseku jsem se vůbec nedokázal soustředit, tak jsem si vyčichal „jen“ 91 bodů.
Poslušnost se mi celkem vydařila a získal jsem solidních 90 bodů. Na obraně jsem si vykousal 88 bodů. Celkem jsem skončil na pátém místě, konkurence byla totiž opravdu velká.
 
Srpen:

14. srpna 2011

Dneska jsem měl opravdu náročný den. Dopoledne jsme byli s paničkou na procházce, kde jsem se parádně nacpal kukuřicí a taky na stopě.
Odpoledne mě čekalo kousání v Milevsku, kde už mě čekal Kamil, kterému jsem pořádně zatopil. Bylo to super, panička měla strach, že budu unavený, ale bála se zbytečně.
Horší je, že jsme začali trénovat zadní doprovod, což mě ale vůbec nebaví. Doufal jsem, že s tím už dá panička pokoj.
 

17. srpna 2011

Dnes nás opustil můj starý kamarád Čegy, bylo mu 14 let a 4 měsíce.

25. srpna 2011

Dnes jsem si byl zakousat na Kamila. V tom hrozným horku mi ani nevadilo, že panička zas otravovala se zadním doprovodem.

28. srpna 2011

Další trénink, tentokrát bylo normální počasí. A samozřejmě zase trápení zvané zadní doprovod.

Strana:  |  1 2  | Nahoru