Můj život - Čtvrtý rok

Strana:  | 1 2


Na aktuální zápis

Změna velikosti písma: A A A

Říjen:

22 - 23. října 2011

V sobotu jsem měl cizí stopu, se dvěma ostrými lomy. Stopička mi šla skvěle, až na poslední předmět, ten jsem neoznačil. Pak jsme ještě cvičili poslušnost a aport přes překážku. Panička mi hodila aport a já za metrovkou zůstal stát na třech a strašně kňučel, jak mě bolela packa. Po chvíli to bylo lepší a já zase mohl choditi. V neděli mě čekala další stopička, tedy nejdřív mi jí panička šlápla a pak teprve dojela pro mě. Cestou jsme se stavěli v Čekanicích, kde jsem se rozcvičil. Vlastně jsem stále myslel na svůj salámek, který leží někde na louce, jen tak! Po 2 hodinách jsem se dočkal. Stopičku jsem zvládl, našel svůj salámek a dostal ještě míček. Haf haf.

Listopad:

Listopad - prosinec 2011

Konec roku pro mě znamenal možné ukončení mé hvězdné kariéry :-). Packa mě pořád zlobila a tak mě panička nechala odpočívat. Odhlásila mě ze dvou zkoušek, na které jsem měl jít. Místo toho jsem šel na rentgen. Přesto, že jsem se toho děsil, tak to vůbec nebolelo, vlastně jsem to celé prospal a vzbudil se až doma. Prý mám dysplazii 1/2. Což není zase tak moc zlé, ale není to ani dobré.
Omezili jsme trénink. Na Kamila si pořád ještě jezdím kousnout, ale už ne tak často. Taky jsem se zúčastnil Mikulášského závodu podle ZZO u nás na cvičáku. Skončil jsem na druhém místě.
 
Pokud se mi packa nezlepší, tak to vypadá, že budu moct dělat je stopy, ale to mi nevadí, protože ty mě baví nejvíc (tam se pořád něco dlabe). Bude ze mě zkrátka pes mazlící a hlídací. Haf haf :-)
 
Únor:

4. února

Po delší době jsme zas vyrazili na obranu. Bylo to super, báječně jsem si to užil, panička mě totiž vůbec netrápila s poslušností a jen mě nechala si pořádně zakousat.

Strana:  | 1 2Nahoru