Můj život - Pátý rok

Strana:  |  1 2  | 


Na aktuální zápis

Změna velikosti písma: A A A

Březen:

Tak si představte, že jsem zase o rok starší. Nic dalšího pro vás nemám, snad jen, že to vypadá, že se snažíme připravovat na další zkoušky.
Pravidelně totiž jezdíme trénovat do Milevska a s paničkou už není taková legrace, musím totiž poslouchat.
Super je, že počasí se lepší a to znamená bezva procházky, koupání v řece, stopy a spousta voňavých dobrot.
 

konec března

Panička mi provedla fakt příšernou věc. Pořídila si totiž štěně, je to malej celočernej rošťák, jmenuje se Logen Mania Bohemia. Pořád mě otravuje a krade mi moje piškotky.

Duben:

11. dubna

Další bezva trénink v Milevsku. Obrany mě baví, jen by bylo fajn, kdyby mě panička nechala v klidu kousat a neotravovala s poslušností.
 

15. dubna - zkouška SPr 1

Dnes jsem složil svojí šestnáctou zkoušku. Byla to zkouška SPr 1. Zvládl jsem ji parádně na 92 bodů. Jen mě štvalo, že jsem si vlastně moc nezakousal. Důležité bylo, že panička byla spokojená a já dostal párek.

Květen:
 

Tak tenhle měsíc byl bezva. Moc jsme necvičili. Hlavně jsme s paničkou chodili na procházky a taky jezdili kousat do Milevska.
Jednou přijel figurant Kamil k nám do Tábora. Horší je, že zase trénujeme zadní doprovod a to mě fakt nebaví.

Červen:
 

10. června

Tak a už mám zkoušku SPr2. Zvládl jsem ji na 88 bodů. Neoběhl jsem totiž dvě plenty a to mě stálo dost bodů, ale zadní doprovod mi šel dobře.

27. června

Tak jako každý rok i letos jsme vyrazili na naši letní procházku směr Harachovka. A tak jako vždy jsem byl skoro celou cestu v řece.
Panička mě občas přivolala na cestu, když se jí zdálo, že je moc velký proud. Ale jinak mě naštěstí moc neotravovala.

Červenec:
 

1. července

Tak mám složenou svou osmnáctou zkoušku. Uf. Tentokrát z tartu ZMT. Panička ze mě měla velkou radost, měl jsem totiž moc pěkný body.
Na stopě 49 pomalu jsem označil předmět a to mě stálo 1 bod. Na poslušnosti 46 bodů. A obranu za plných 50 bodů.

13. července

Tak mi zas panička šlápla stopičku. Spousty pamlsků, travička trochu od rosy, stopa ne moc dlouhá, ale ani ne moc krátká, žádný ostrý lom a jen jeden předmět na konci. Co víc si přát. Samozřejmě jsem jí odešel bezvadně a zasloužil si velkou pochvalu a míček.
 

konec července

Tak mi panička vymyslela novou zábavu. Jezdím teď trénovat obrany na figuranta Viktora a koušu v lese. Je to pro mě něco úplně nového. Nejdřív ho musím v lese najít a pak si teprve můžu kousnout. Ze začátku jsem měl s tím hledáním problém, ale stačilo pár tréninků a už mi to jde dobře.
Dokonce tak dobře, že jsem v neděli 29. července složil zkoušku ZPO-1. Na obraně jsem měl 86 bodů a za poslušnost 88 bodů. Máme totiž s paničkou dohodu, že nemusím skákat metrovku a to je hned 10 bodů dolů. Ale je to lepší než aby mě zase bolela tlapka.

Srpen:
 

5. srpna

A mám za sebou další zkoušku, tentokrát SPr 3. Zvládl jsem ji na 91 bodů. Zase jsem neoběhl 2 plenty, ale jinak mi to šlo. Panička ze mě měla velkou radost, dostal jsem dobrůtku a taky jsme si hráli s míčkem.

Strana:  |  1 2  | Nahoru