Můj život - Šestý rok


Strana:  |  1 2  | 


Na aktuální zápis

Změna velikosti písma: A A A

Duben:

4. dubna

Tak jsem zase o rok starší, ale pořád v plné síle. Po delší době jsem si pořádně zakousal. Jezdím totiž teď kousat na Viktora do Čekanic. V létě totiž zřejmě půjdu na nějakou další zkoušku.
 

13. dubna

Konečně skončila zima a tak jsme s paničkou vyrazili na stopu. I když jsem několik měsíců nestopoval, tak mi to šlo fakt dobře. Stopování a honění se za míčkem, to mě vždycky bavilo.
Horší to je s tou poslušností, občas mám pocit, že se panička zbláznila. Nechápu, proč otravuje mě a nezaměří se raději na Logena.
Taky jsem ji pořádně seštěkal, když už to začala přehánět, tak doufám, že si to zapamatuje a budeme dělat jen to, co baví mě.
 

14. dubna

Další den a další stopa, prostě paráda. Až na to, že dneska byl s námi Logen a já mu musel vysvětlovat, jak se stopuje. Naštěstí to není úplně hloupé štěně a celkem to chápe i když nikdy nebude tak dobrý jako já.

24. dubna

Bezva další trénink obran. Viktorovi jsem dal pořádně zabrat. Prostě další parádní den.

Červen:
 

23 června

Panička si myslí, že máme málo společných fotek a tak jsme vyrazili fotit. Byl jsem dost naštvaný na Logena a vůbec jsem se nesnažil to skrývat a tak jsem se tvářil dost příšerně.

Červenec:
 

2 července

Dneska jsme si byli zacvičit v Čekanicích. Poslušnost mě stále nebaví a panička se navíc rozhodla, že musíme vyzkoušet novou překážku. Tedy ona se rozhodla, ale zkoušel jsem jí já. Ještě, že jsem tak odvážný pes a bylo to celkem nízko.

4 července

Další společný focení, tentokrát naštěstí bez Logena.

7 července

Už nikdy, ale opravdu nikdy nejdu s paničkou na výlet. 3 hodiny bloudění po lese, spousta komárů a žádná řeka na plavání. Zkrátka hrůza.
 

13 července

Trénink na nového figuranta Láďu. Myslím, že jsem mu dal zabrat.

Srpen:
 

25 srpna - zkouška ZPU-S

Hrůza zase další zkouška, poznal jsem to hned na nástupu a rozhodl se, že tuhle zkoušku budu sabotovat. Nejdřív jsem na stopě neoznačil předměty, ale i tak jsem ji odešel za 80 bodů. Dostal jsem pochvalu a dokonce i párek.
Poslušnost mi začala odložením a já myslel, že to mám za sebou, ale pak jsem musel jít cvičit. První povel volno a já zůstal hezky u paničky. Povel volno jsem slyšel ještě 2x, ale nějak jsem nechtěl reagovat, říkám si třeba to projde. Že prý jsem trouba, hm a pak mě pohladila. Abych jí udělal radost jako správný trouba, tak jsem se už snažil víc a na poslušnosti vybojoval dalších 80 bodů a párek.
Pak byli na řadě speciálky, vysílačka dvěma směry, ta mi šla dobře, jen při přivolání jsem křivě předsedl. Pak byli překážky, skok daleký jsem neskočil, ale to máme s paničkou domluvený, kvůli mé bolavé pacičce. Ostatní překážky jsem zvládl skvěle. Rozlišování předmětů naprosto jako profík a panička byla dokonce šokovaná, jak dobře. Pak jsem hledal schovanou sedící osobu, to jsem zvládnul. Ležící osobu jsem chvíli hledal, ale nakonec našel. Za speciálky jsem dostal dalších 80 bodů a samozřejmě třetí párek. Haf

Strana:  |  1 2  | Nahoru