Můj život - Sedmý rok


Strana:  |  1  | 


Na aktuální zápis

Změna velikosti písma: A A A

Březen:

4. března

A už je mi 7 let. Své narozeniny jsem oslavil bezva procházkou s paničkou a taky Logíkem. Ne, že bych byl z Logena nějak nadšený, ale patří k nám a tak to musím brát.
Taky mi panička šlápla super stopičku. A nechybělo ani házení míčku. Prostě parádní narozeninový den.

Duben:
 

5. dubna

Tak jsem si dneska parádně užil kousání.
U nás na cvičáku byl totiž figurant Láďa a já mu dal na obranách pořádně zabrat.
 

21. dubna

Konečně mi panička po dlouhé době šlápla stopičku. Fakt jsem se na ni těšil, měla co dělat aby mě udržela. Našel jsem tam své oblíbené rybí granulky. Mňam. Po stopě ještě následovalo společné focení s otravným Logenem. Ten blázen snad nikdy nedospěje. Ach jo.

Květen:
 

11. května

Tak zase další zkoušky. Asi už jsem vyšel ze cviku, až na stopě mi došlo, že se děje něco divného, když mi tam chybí pamlsky. Za stopu bez ňamek jsem se pomstil a neoznačil jeden předmět. Paničce to nejspíš moc nevadilo, protože mě stejně pochválila.
Rozhodl jsem se, že ji budu dneska dělat radost. Její ztracenou rukavici jsem našel hned. Označení předmětu je sranda a mě to baví. Na tom není nic těžkého. Poslušnost mě sice nebaví, ale snažil jsem se.
A tak jsem složil zkoušku SPT 1. Od paničky jsem dostal 3 nožičky párků a paštiku, mňam.

Červenec:
 

9. července

Tak jsme dneska jeli na stopu. Občas mám pocit, že je panička blázen. 2 měsíce mám klid a pak najednou taková dlouhá stopa na čerstvě posekaným a taky v pěkném horku. No, už nejsem nejmladší, stopu jsem zvládnul, ale dalo mi to zabrat.

23. července

Po té loňské šílené procházce, kdy jsme 3 hodiny bloudili po lese, jsem letos na naší pravidelnou letní procházku ani jít nechtěl.
Ale panička mi slíbila, že se budeme držet u řeky a že si pořádně zaplavu, tak jsem šel a parádně si to užil.

Říjen:
 

říjen

Tak tohle byl vážně náročný měsíc. Hodně jsme cvičili poslušnost a taky chodili na stopy.

19. října

Tak jsem složil zkoušku OB-2. Panička mi to hodně kazila, ale já se snažil a měl jsem moc pěkný rozlišování a taky vyslání do čtverce.

28. října

Stopařskou zkoušku FH1, kterou jsem šel v podmáčeném terénu jsem celkem bez problémů zvládnul.

Listopad:
 

22. listopadu

Dnes jsem složil další stopařskou zkoušku a opravdu se mi dařilo, měl jsem totiž vážně dobrou náladu. Nejdřív jsem si trochu pocvičil poslušnost, pak naprosto dokonale zvládl stopu a nakonec ještě moje oblíbené rozlišování předmětů. A jako odměnu jsem dostal párečky a sušený prasečí ouško. Mňam, mňam.

Prosinec:
 

14. prosince

Dneska jsme si udělali takovou krátkou procházku a pak jsem ještě po dlouhém přemlouvání svolil ke společnému focení s Logenem.
Ale vůbec se mi nechtělo.
Ještě štěstí, že sebou měla panička míček a tak mě uplatila.

Leden:
 

1. ledna

Dnešní novoroční procházku jsem si bezvadně užil. Ani mi nevadil otravný Logen. Každý jsme totiž měli svůj míček a tak jsme se ani moc nedohadovali.
Ale příště by ta procházka mohla být kratší. Přeci jen stárnu a tyhle dlouhé výšlapy už nejsou pro mě.


Strana:  |  1  | 


Nahoru